BİRLEŞİM SONDAJ; Sondaj makinaları imalat sektöründe faaliyet göstermektedir. İmalatımız; 1994 yılında imalatına başlamış ve günümüze kadar devam etmiştir.

Firmamız;  Soğuk su sondaj makinası, Jeotermal (Sıcak Su) Sondaj Makinası ve Sondaj makinası yedek parçaları ile diğer ekipmanların imalatını günümüz teknolojisine uygun olarak yapmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi ürünü ve en iyi hizmeti sunmayı, müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Sondaj Makinalarımız;

Dubai, Suriye, Afganistan, Irak, İran, Tunus, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan, Arnavutluk gibi dünyanın pek çok ülkesine ihraç edilmektedir.
 

 
 
24 Yıllık Tecrübe...   Zamanında Ürün Teslimi   Kaliteli Malzeme ve Usta İşçilik
   
         
1994 yılından günümüze, 24 yıldır sondaj makinalarının imalat ve pazarlaması alanında hizmet veriyoruz.   Talep edilen ürünün teslimatını hemen yapıyoruz. Ürün farklı şehre gidecekse, sevkiyatını aynı gün içinde yapıyoruz.   Günümüz teknolojisine uygun makina parkımızda, konusunda uzman ekibimizle üretim yapıyoruz.